Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

• www.ruzgargulu.org, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla birtakım kişisel bilgilerinizi üyelik sırasında talep etmektedir.


• www.ruzgargulu.org sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece www.ruzgargulu.org bünyesinde kullanılmaktadır.


• www.ruzgargulu.org, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.


• www.ruzgargulu.org, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.


• Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.ruzgargulu.org müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.ruzgargulu.org iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.


• Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


• Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.


• Ödeme sayfasında istenen ödeme bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.ruzgargulu.org veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.ruzgargulu.org ara yüzü üzerinden İyzico ortak ödeme sistem aracılığı ile banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


• Ayrıca www.ruzgargulu.org’da "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.


• Haftaiçi: 09.00-18.00 arası Her türlü sorunuz için; bilgi@ruzgargulu.org veya iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz